Krásné a ploché bříško? Na naší klinice je to splněný sen.

Cena od 49 000 Kč

Proč abdominoplastika?

Abdominoplastika vede ke zploštění břicha odstraněním přebytečného podkožního tuku a kůže a zároveň zpevní břišní svaly.

Pro koho je tento zákrok vhodný?

Povislé bříško s rozestupem břišních svalů mají nejčastěji ženy po těhotenství nebo jako následek výrazného zhubnutí. Na kůži se často objevují strie. Abdominoplastika tyto problémy vyřeší.
Zákrok se provádí také u mužů, kterým po úbytku váhy zůstala na břiše přebytečná kůže.

Kdy stačí miniabdominoplastika?

Pokud je uvolněná kůže a nadbytek podkožního tuku jen v podbřišku, pomůže vám miniabdominoplastika. Tímto zákrokem, se ale nevyřeší rozestup břišního svalu.

Průběh operace

Plastická operace břicha se provádí v celkové anestezii a v průměru trvá 2 hodiny v závislosti na rozsahu zákroku. Často se kombinuje s liposukcí boků. Na konci operace jsou zavedeny drény, které odvádějí přebytečnou tekutinu ven z těla.
Výsledná jizva bude v podbřišku, schovaná ve spodním prádle. Další jizvička bude kolem pupíku.

Po zákroku

Po plastické operaci břicha se rána překrývá sterilním obvazem a břišní stěna se odlehčuje kompresní bandáží nebo prádlem.
Po operaci je klient hospitalizován na naší klinice obvykle 2 dny.

Pooperační péče

Za 1–3 dny dle potřeby se odstraňují drény. Břišní stěna je stažená kompresivním prádlem, které se ponechává po dobu 4–6 týdnů.
Kontroly se provádí obvykle jednou za týden po dobu asi 3 týdnů. Stehy se vytahují za 10–14 dní.  Po odstranění stehů je vhodné jizvu promašťovat a provádět tlakovou masáž. Minimálně 14 dní dodržovat klidový režim, poté je možná běžná kancelářská práce. Plná fyzická zátěž až po 6 týdnech.

Přečtěte si pokyny pro klienty před operací

Ukázka operace abdominoplastiky s liposukcí

Více fotografií před a po

Velmi dobrý a okamžitý efekt

Jizva schovaná ve spodním prádle

Rekonvalescence cca 2–4 týdny po operaci

Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Toužíte po plochém bříšku?

Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

[unex_ce_button id="content_2r79wr8cb,column_content_fwy62n3bf" button_text_color="#ffffff" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0px" button_bg_color="" button_padding="15px 40px 15px 40px" button_border_width="3px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="" button_link="http://v-clinic.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]Nezávazná konzultace[/ce_button]

Napište nám