Krásné a ploché bříško? Na naší klinice je to splněný sen.

Cena od 42 000 Kč

Proč abdominoplastika?

Miniabdominoplastika vede ke zploštění břicha odstraněním přebytečného podkožního tuku a kůže jen v oblasti podbřišku.

Pro koho je tento zákrok vhodný?

Povislé bříško s rozestupem břišních svalů mají nejčastěji ženy po těhotenství nebo jako následek výrazného zhubnutí. Na kůži se často objevují strie. Miniabdominoplastika vyřeší problémy v dolní části břicha.
Zákrok se provádí také u mužů, kterým po úbytku váhy zůstala na břiše přebytečná kůže.

Průběh operace

Plastická operace břicha se provádí v celkové anestezii a v průměru trvá 1–2 hodiny v závislosti na rozsahu zákroku. Často se kombinuje s liposukcí boků. Na konci operace jsou zavedeny drény, které odvádějí přebytečnou tekutinu ven z těla. Výsledná jizva bude jen v podbřišku, schovaná pod spodním prádlem.

Po zákroku

Po plastické operaci břicha se rána překrývá sterilním obvazem a břišní stěna se odlehčuje kompresní bandáží nebo prádlem.
Po operaci je klient hospitalizován na naší klinice obvykle  1–2 dny.

Pooperační péče

Za 1–3 dny dle potřeby se odstraňují drény. Břišní stěna je stažená kompresivním prádlem, které se ponechává po dobu 4–6 týdnů.
Kontroly se provádí obvykle jednou za týden po dobu asi 3 týdnů. Stehy se vytahují za 10–14 dní. Po odstranění stehů je vhodné jizvu promašťovat a provádět tlakovou masáž. Minimálně 14 dní dodržovat klidový režim, poté je možná běžná kancelářská práce. Plná fyzická zátěž až po 6 týdnech.

Přečtěte si pokyny pro klienty před operací

Velmi dobrý a okamžitý efekt

Jizva schovaná ve spodním prádle

Rekonvalescence cca 1–2 týdny po operaci

Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Toužíte po plochém bříšku?

Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

[unex_ce_button id="content_251a6ruip,column_content_fwy62n3bf" button_text_color="#ffffff" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0px" button_bg_color="" button_padding="15px 40px 15px 40px" button_border_width="3px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="" button_link="http://v-clinic.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]Nezávazná konzultace[/ce_button]

Napište nám