Mládí vám nevrátíme, ale ten pohled ano.

Cena 10 000 Kč

Důvody pro operaci očních víček?

Plastická operace očních víček odstraní kožní nadbytky uvolněné kůže, případně i tukové váčky.

Průběh zákroku

Zákrok se provádí v lokální anestezii. Odstraní se se kožní nadbytky uvolněné kůže a dle potřeby tukové váčky. Rána se uzavře velmi jemným stehem. Po skončení operace je rána přelepena náplastí. Náplast se ponechává až do vytažení stehů.

Kdy uvidím výsledek?

Výsledek je vidět již po jednom týdnu. Definitivní výsledek je patrný asi po 2 měsících.

Pooperační průběh

Klidový režim minimálně 3 dny. Vhodné jsou chladivé obklady s odvarem z černého čaje. Stehy se vytahují 6. pooperační den. Otoky a modřiny jsou individuální, obvykle přetrvávají cca 1–2 týdny. Asi týden po vytažení stehů doporučujeme provádět tlakovou masáž jizev a to hlavně zevní póly. Jizvy po vytažení stehů promazáváme.

Přečtěte si pokyny pro klienty před operací

Ukázka operace očních víček

Více fotografií před a po

Zákrok se provádí ambulantně v lokální anestezii

Stehy se vytahují 6. pooperační den

Otoky jsou individuální, přetrvávají přibližně 10 dní

Je možné operovat horní i dolní víčka najednou

Toužíte omládnout?

Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

[unex_ce_button id="content_17ic6mptq,column_content_fwy62n3bf" button_text_color="#ffffff" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0px" button_bg_color="" button_padding="15px 40px 15px 40px" button_border_width="3px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="" button_link="http://v-clinic.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]Nezávazná konzultace[/ce_button]

Napište nám