Zbavte se svého mindráku jednou provždy.

Ceny od 9 000 Kč

Plastická operace uší – otoplastika

Cílem operace je korekce postavení odstálých boltců.

Průběh zákroku

Plastika uší se provádí ambulantně v lokální anestezii a trvá v průměru 1 hodinu, během které modelujeme chrupavku a vytváříme přirozené postavení ušních boltců. Řez je veden na zadní straně ucha a výsledná jizva je téměř neviditelná.

Po zákroku

Po zákroku má klient na hlavě sterilní obvaz. Za 2 dny se provede ambulantně převaz a nasadí se elastický obvaz, který se ponechává 7–10 dní do další kontroly. Během této kontroly se z hlavy odstraní krytí a fixace boltců. Následující 4 týdny je zapotřebí nosit čelenku přes boltce, aby se zajistilo jejich správné postavení. Bolestivost během prvních dnů lze tlumit běžnými analgetiky.
Běžná kancelářská práce je možná po několika dnech. Doporučujeme minimálně 4 týdny nesportovat.

Přečtěte si pokyny pro klienty před operací

Ukázka operace uší

Více fotografií před a po

Zákrok se provádí ambulantně v lokální anestezii

Řeší odstálé boltce, případně i různé anomálie

Výsledné jizvy jsou schované za boltcem

Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Toužíte konečně nemít odstálé uši?

Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

[unex_ce_button id="content_aneuxpza7,column_content_fwy62n3bf" button_text_color="#ffffff" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0px" button_bg_color="" button_padding="15px 40px 15px 40px" button_border_width="3px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="" button_link="http://v-clinic.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]Nezávazná konzultace[/ce_button]

Napište nám