Stárnutí zastavit ještě nedokážeme, ale dopřejeme vám mladší vzhled.

Cena od 20 000 Kč

Co je spánkový lifting?

Cílem operace je úprava spánkové krajiny, při které dojde k částečnému zvednutí obočí, korekci okolí horních víček a vyhlazení vrásek.

Průběh zákroku

Temporalní lifting  se provádí buď v lokální anestezii, kombinaci lokální anestezie a analgosedace nebo v celkové anestezii. Zákrok trvá přibližně 1 hodinu, během které se z krátkého asi 4 cm řezu schovaného ve vlasaté části hlavy uvolní nadbytečná kůže spánkové oblasti. Uvolněná kůže se natáhne směrem nahoru a její přebytek se odstraní. Rána se sešívá nevstřebatelnými stehy.

Jak po zákroku

Po zákroku má klient na hlavě sterilní obvaz. Za 1–2 dny se obvaz sundá. Stehy se vytahují za 10–14 dní. Bolestivost během prvních dnů lze tlumit běžnými analgetiky. Místní otoky ustoupí do týdne. Běžná kancelářská práce je možná po 1 týdnu.
Doporučujeme minimálně 4 týdny vynechat větší fyzickou zátěž.

Přečtěte si pokyny pro klienty před operací

Ambulantní zákrok běžně v lokální anestezii

Okamžitý viditelný efekt po zákroku

Jizvy jsou schované ve vlasech

Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Toužíte omládnout?

Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

[unex_ce_button id="content_8c42xzpdo,column_content_fwy62n3bf" button_text_color="#ffffff" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0px" button_bg_color="" button_padding="15px 40px 15px 40px" button_border_width="3px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="" button_link="http://v-clinic.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]Nezávazná konzultace[/ce_button]

Napište nám