Hodnocení klientů

Vždy nás potěší, když nás naši klienti doporučují svým blízkým a známým.
Je to důkaz toho, že jsme odvedli dobrou práci a odborně i lidsky jsme pomohli.

Zajímá vás, co o nás klienti říkají?

 

Reference

Přečtěte si co o operacích říkají klientky před vámi.

Jsem po operaci očních víček a jsem ohromně spokojená. Po odeznění mírného otoku se můj pohled rozjasnil a vůbec nelituji, že jsem se pro tento zákrok rozhodla. Děkuji za vstřícný a profesionální přístup pana doktora Ventruby a jeho personálu..i když je pacient nervózní, dokážou s lehkostí uvolnit atmosféru a to se cení 🙂

Zdroj: Reference Estheticon/ Romana C.Hodnocení

Než jsem se rozhodla podstoupit zákrok – korekci očních víček, navštívila jsem několik klinik a měla konzultace u více lékařů. Vím, že mi bylo doporučeno, že na “víčka” je pan doktor Tomáš Ventruba nejlepší, ale chtěla jsem si udělat svůj vlastní názor. Nakonec jsem se řídila podle své intuice a udělala jsem moc dobré rozhodnutí. Jsem nadšená z výsledku a moc mě potěšil laskavý přístup a péče manželů Ventrubových a jejich asistentky. Po zákroku oči i celkový vzhled působí mladistvěji a hlavně nemám oči tak unavené, takže nemusím stále používat brýle na čtení a věřím, že je brzy odložím natrvalo. Chtěla bych tímto způsobem panu doktoru a paní doktorce Ventrubovým a celé společnosti V-Clinic co nejupřímněji poděkovat a všem vám mohu tuto kliniku srdečně doporučit. Nebojte se změn, je to dobrodružství pracovat na sobě, na své kráse a zdraví.

Zdroj: Reference Google/ Lucie Ř.Hodnocení

Po operaci víček po dvou měsících, konečně můžu říct PÁNI já mám krásný oči (ne že bych před tím neměla ?) ale ty oči prostě prokoukly, převislá víčka jsem měla geneticky dána. Takže dřív nebo později bych beztak o tom přemýšlela. Musím samozřejmě vyzdvihnout skvělý personál a ještě jedno vřelé díky doktoru Ventrubovi. Příjemná hudba na operačním sále, co víc si přát. Takže kdo ještě váhá, není důvod. Běžte do toho.

Zdroj: Reference Google/ Hana B.Hodnocení

Na klinice jsem podstoupila operaci očních víček. Celá akce od první konzultace až po závěrečné zhodnocení probíhala ve velmi přátelské duchu a na profesionální úrovni. Děkuji všem zúčastněným za skvělou práci a velmi vstřícný přístup. Výsledek je skvělý.

Zdroj: Reference Google/ Lenka A.Hodnocení

Operace horních a dolních víček. Po operaci víček jsem byla velice spokojená s výsledkem a mohu jen doporučit. MUDr. Tomáš Ventruba je nejen skvělý chirurg, ale i člověk. Velice milý přístup sestřiček (obzvlášť velké díky sestřičce Míši za opravdu profesionální a lidský přístup).

Zdroj: Reference Seznam/ MarikakockaHodnocení

S výsledkem zákroku jsem naprosto spokojená, stejně tak jsem velice spokojená s přístupem lékaře MUDr. Ventruby a všech sestřiček. Velice příjemné prostředí a atmosféra před, během i po zákroku. Všem veliké díky.

Zdroj: Reference Estheticon/ Radka B.Hodnocení

Po dlouhých letech jsem se rozhodla pro zmenšení a modulaci prsou. Prsa jsem měla vždy větší, ale po dvou dětech a dvou letech kojení…nešly zmenšit ani zhubnutim, navíc bolest zad, žádné hezké prádlo. P.doktor Ventruba mi vymodeloval nadherne souměrné, plné a pevné prsa, spokojenost byla maximální. Hojení jako takové bylo vcelku bezbolestne, kdyby se nepřidalo hnisani ran, byla by to pohodicka. I přístup na klinice byl fantasticky, doktor i sestřičky jsou velmi milí, vstřícní, humorem bouraji ledy a z vás strach opadne. Doporučuji.

Zdroj: Reference Google/ Hana D.Hodnocení

V dubnu jsem u pana doktora Ventruby podstoupila modelaci poprsí. Vše proběhlo v naprosto v pořádku a dnes jsem moc spokojená. Pan doktor je pohodář, stres opadl okamžitě a výsledky jsou skvělé. Celou kliniku mohu jen doporučit.

Zdroj: Reference Google/ Tereza B.Hodnocení

Pan doktor mi částečně pod sval vložil anatomický implantát Mentor 375ml, profil 322. Z výsledku jsem absolutně NADŠENÁ. Jsem necelý měsíc po operaci a jizvy jsou již teď nepatrné a schované pod prsem. V-clinic VŠEM DOPORUČUJI !!

Zdroj: Reference Google/ PetraHodnocení

KRÁSNÁ PRSA od MUDr. Tomáše VENTRUBY na V-clinic v Brně. Ráda bych se podělila se svojí zkušeností s augmentací prsou. Operaci jsem podstoupila na začátku června letošního roku. O plném dekoltu jsem snila snad od puberty a letos jsem se konečně odhodlala svůj sen zrealizovat. Šla jsem do toho s tím, že chci aby prsa vypadaly co nejpřirozeněji. Velmi dlouho jsem přemýšlela o klinice, kterou si zvolit a stejně tak o značce implantátu. Po pročtení spousty recenzí a příběhů, které jsou dostupné na internetu jsem se objednala na konzultaci na dvě kliniky v Brně. Po absolvování konzultací jsem měla naprosto jasno. Vyhrála u mě rodinná klinika V-clinic v čele s panem doktorem Tomášem Ventrubou. Klinika mě zaujala neskutečně osobním přístupem a velmi uvolněnou, pohodovou atmosférou nejenom lékaře, ale celého týmu! Na konzultaci na V-clinic mi lékař navrhl vhodnou variantu implantátů. Při navrhování mi lékař vysvětloval, že se musí opírat o dispozici mého hrudníku a dalších proporcí těla. Mé přání bylo zachovat přirozený vzhled prsou, pan doktor ho plně respektoval. Byla jsem velmi potěšena, že v návrhu pana doktora byly anatomické implantáty Mentor, které se mi ze všech dostupných hodnocení a doporučení nejvíce líbily. Před operací jsem měla v hlavě spousty dotazů, samozřejmě i obav. Pan doktor Ventruba byl velmi vstřícný, na veškeré dotazy mi pokaždé srozumitelně odpověděl a vždy na klinice panovala přátelská atmosféra. Veškerá komunikace s klinikou byla vždy na jedničku, jak prostřednictvím chatu na webových stránkách, tak telefonicky s asistentkou. I přes to vše jsem se neubránila v operační den mírné nervozitě. Ta se ale rychle rozplynula s optimistickým přístupem pana doktora Ventruby, který při své odborné práci stíhá ještě vtipkovat. 🙂

Na operačním sále mě přivítal velmi laskavý personál, což mi vůbec nedovolilo myslet na obavy a než jsem se nadála už jsem se budila po operaci. Po operaci to sice bolelo, ale výsledek stál rozhodně za to!!! Jediné čeho teď lituji je, že jsem na operaci nešla už dříve 🙂

Tímto bych chtěla velice PODĚKOVAT MUDr. Tomáši VENTRUBOVI za skvěle odvedenou práci a také ředitelce kliniky Mgr. Gabriele VENTRUBOVÉ za veškerou péči, jde vidět, že tito lidé dělají svoji práci srdcem a výsledek jim není lhostejný.

Zdroj: Reference Google/ Renata M.Hodnocení

Moc příjemný personál i pan MUDr. Tomáš Ventruba. Jednání úplně jiné, než na velkých klinikách, kde s vámi řeší jiný doktor konzultace a jiný vás operuje. Moc doporučuji 🙂 Hodně přemýšlím o tom, co ještě vylepšíme.

Zdroj: Reference Estheticon/ Veru C.Hodnocení

Po dlouhých letech jsem se rozhodla pro zmenšení a modulaci prsou. Prsa jsem měla vždy větší, ale po dvou dětech a dvou letech kojení…nešly zmenšit ani zhubnutim, navíc bolest zad, žádné hezké prádlo. P.doktor Ventruba mi vymodeloval nadherne souměrné, plné a pevné prsa, spokojenost byla maximální. Hojení jako takové bylo vcelku bezbolestne, kdyby se nepřidalo hnisani ran, byla by to pohodicka. I přístup na klinice byl fantasticky, doktor i sestřičky jsou velmi milí, vstřícní, humorem bouraji ledy a z vás strach opadne. Doporučuji.

Zdroj: Reference Google/ Hana D.Hodnocení

Som 2 týždne po operácii a s výsledkom zákroku som veľmi spokojná. Operoval ma MUDr. Tomáš Ventruba. Prsia sú nádherné, veľkosť aj ich tvar presne zodpovedá mojim predstavám. Chcela som prsia, ktoré by vyzerali prirodzene a hodili sa k mojej postave. Výber veľkosti a tvaru implantátov som nechala na rozhodnutí lekára. Komunikácia s lekárom počas konzultácie aj v deň operácie bola veľmi príjemná. Prístup ku klientovi úžasný. Personál nemocnice je veľmi milý, ochotný a ústretový. Atmosféra veľmi pozitívna. Cítila som sa veľmi príjemne. Ďakujem

Zdroj: Reference Estheticon/ AdrienaHodnocení

s V-clinic mám ty nejlepší zkušenosti. Od první konzultace ohledně úpravy horních víček přes samotný zákrok až po vyndání stehů a závěrečnou kontrolu. Říkal jsem si, že by bylo fajn, kdyby všechny chirurgické zákroky probíhaly v tak přátelském duchu, rychle a bez komplikací. V-clinic děkuji za perfektní výsledek. Jsem velmi spokojen.

Zdroj: Reference Google/ Jiří M.Hodnocení

Zvažujete nějaký zákrok?

Napište nám, ptejte se, nebo se objednejte na konzultaci. Jsme tu pro vás.

Chci se odkaz objednat na nezávaznou konzultaci.
(otevře se předvyplněný email)

Kontaktní formulář - na ostatní stránky