Starostí života vás nezbavíme, vašich vrásek však ano.

Cena 3 500 Kč / 1 lokalita

Jak botulotoxin funguje?

Botulotoxin působí svalovou paralýzu tím, že blokuje nervová zakončení ve svalu. Návrat paralyzovaného svalu k normální činnosti je za několik měsíců. Aplikace se provádí velmi tenkými jehličkami do daného svalu a trvá jen několik minut.

Kdy uvidím výsledek?

Efekt je viditelný za pár dní po aplikaci. Nejčastěji mezi 2.–7. dnem. Délka účinku botulotoxinu je individuální, obvykle trvá 3–6 měsíců.

Jsou nějaká omezení po zákroku?

Minimálně 4 hodiny po aplikaci botulotoxinu se nepředklánět a neulehat. Týden vynechte kosmetiku, saunu a větší fyzickou zátěž.

Omezení aplikace

Aplikace botulotoxinu je nevhodná pro těhotné a kojící ženy.

Přečtěte si pokyny pro klienty před operací

Aplikace trvá jen několik minut

Efekt je viditelný za pár dní a vydrží až 6 měsíců

Minimální bolestivost díky odborné aplikaci

Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Chcete se konečně zbavit vrásek?

Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

[unex_ce_button id="content_eokub7dvu,column_content_fwy62n3bf" button_text_color="#ffffff" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0px" button_bg_color="" button_padding="15px 40px 15px 40px" button_border_width="3px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="" button_link="https://v-clinic.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]Nezávazná konzultace[/ce_button]

Napište nám