Omlazení vlastní krevní plazmou.

Cena od 5 000 Kč

Co je to plazmaterapie?

Metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie obou pohlaví. Zvláště je vhodná pro unavenou a stárnoucí pleť, kterou projasní a zároveň vyhladí jemné vrásky.

Aplikace

Zákrok se provádí ambulantně a trvá asi 30 minut. Nejprve je vám odebráno asi 10 ml žilní krve. Pomocí centrifugy se odstředí krevní plazma. Následně se plazma aplikuje injekčně tenkými jehličkami do kůže a podkoží tam, kde je potřeba.

Kdy uvidím výsledek

Efekt je viditelný asi po 2–3 týdnech. Ke znásobení efektu je možné aplikaci plazmy opakovat po 3 měsících. Účinek přetrvává asi 6–9 měsíců.

Jak po zákroku

Po ošetření můžete jít druhý den do práce.

Přečtěte si pokyny pro klienty před operací

Aplikace trvá jen několik minut

Efekt je viditelný asi po 2–3 týdnech

Používá se materiál získaný z vašeho těla

Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Toužíte mít mladší vzhled?

Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

[unex_ce_button id="content_mb3nsawo3,column_content_fwy62n3bf" button_text_color="#ffffff" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0px" button_bg_color="" button_padding="15px 40px 15px 40px" button_border_width="3px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="" button_link="https://v-clinic.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]Nezávazná konzultace[/ce_button]

Napište nám