Spokojenost pro vás i vašeho partnera.

Cena od 19 000 Kč

Co je to labioplastika?

Labioplastika umožňuje zmenšení malých, případně velkých stydkých pysků z důvodů jejich velikosti či asymetrie.

Průběh zákroku

Plastická operace stydkých pysků se provádí buď v lokální nebo v celkové anestezii a trvá přibližně 1 hodinu, během které se odstraní kožní nadbytek. Na šití rány se používá vstřebatelný materiál, který není potřeba odstraňovat. Výsledná jizva je téměř neviditelná.

Po zákroku?

Po plastické operaci stydkých pysků se rána překrývá sterilním obvazem. Pokud je operace provedena ambulantně, odchází klientka po zákroku domů. Po operaci v celkové anestezii zůstává do druhého dne.

Pooperační péče

Dodržovat klidový režim po dobu jednoho týdne a provádět intimní hygienu několikrát denně. Vyvarovat se dlouhého sezení.
Běžná kancelářská práce je možná po pár dnech. Plná fyzická zátěž po 4 týdnech. Pohlavní styk pak po 6 týdnech.

Přečtěte si pokyny pro klienty před operací

Efektivní výsledek operace

Je možné provádět také ambulantně

Bez nutnosti vytahovat stehy po zahojení

Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Dopřejte si spokojený intimní život

Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

[unex_ce_button id="content_smab8xppg,column_content_fwy62n3bf" button_text_color="#ffffff" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0px" button_bg_color="" button_padding="15px 40px 15px 40px" button_border_width="3px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="" button_link="https://v-clinic.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]Nezávazná konzultace[/ce_button]

Napište nám