Spokojenost pro vás i vašeho partnera.

Cena 39 000 Kč

Proč se provádí vaginoplastika?

Operace se provádí z důvodu pocitu přílišné velikosti poševního vchodu nebo pochvy obecně.

Pro koho je tento zákrok vhodný?

Tento zákrok je vyhledávaný zvláště u žen, které již rodily. Po porodech často dochází k různým komplikacím s hojením. Jizva se velice často roztahuje, svaly pánevního dna se uvolňují a tím vzniká volnější cesta do pochvy. Tento proces narušuje intimní život ženy.

Průběh operace

Plastická operace pochvy se provádí po skončení menstruace v lokální nebo celkové anestezii a trvá přibližně 1 hodinu, během které se vytne jizva v celém svém rozsahu. Následně se sešijí nově vzniklé okraje rány k sobě. Na šití rány se používá vstřebatelný materiál, který není potřeba odstraňovat.

Po zákroku

Po plastické operaci pochvy se rána překrývá sterilním krytím. Pokud je operace provedena ambulantně, odchází klientka po zákroku domů. Po operaci v celkové anestezii zůstává do druhého dne.

Pooperační péče

Dodržovat klidový režim po dobu jednoho týdne a provádět hygienu několikrát denně. Vyvarovat se dlouhého sezení.
Běžná kancelářská práce je možná po týdnu. Plná fyzická zátěž po 4 týdnech. Pohlavní styk pak po 6 týdnech.

Přečtěte si pokyny pro klienty před operací

Velice uspokojivé výsledky po zákroku

Zažijte sexuální život jako v mládí

Nemusí se vytahovat stehy po zákroku

Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Dopřejte si spokojený intimní život

Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

[unex_ce_button id="content_lvb5hzb00,column_content_fwy62n3bf" button_text_color="#ffffff" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0px" button_bg_color="" button_padding="15px 40px 15px 40px" button_border_width="3px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="" button_link="https://v-clinic.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]Nezávazná konzultace[/ce_button]

Napište nám