Vaginoplastika (pla. operace pochvy)

Cena zákroku

50 000,-

Způsob anestezie

Lokální / Analgo.

Kombinovatelnost

Ano

Délka zákroku

60 – 90 min.

Zotavování

7 dnů

Pro kvalitnější intimní život

Co je to vaginoplastika?
Plastická operace pochvy se provádí z důvodu pocitu přílišné velikosti poševního vchodu nebo pochvy obecně.

Pro koho je tento zákrok vhodný?
Tento zákrok je vyhledávaný zvláště u žen, které již rodily. Po porodech často dochází k různým komplikacím s hojením. Jizva se velice často roztahuje, svaly pánevního dna se uvolňují a tím vzniká volnější cesta do pochvy. Tento proces narušuje intimní život ženy.

Průběh operace
Plastická operace pochvy se provádí po skončení menstruace v lokální nebo celkové anestezii a trvá přibližně 1 hodinu, během které se vytne jizva v celém svém rozsahu. Následně se sešijí nově vzniklé okraje rány k sobě. Na šití se používá vstřebatelný materiál, který není potřeba odstraňovat.

Po zákroku
Po plastické operaci pochvy se rána překrývá sterilním krytím. Pokud je operace provedena ambulantně, můžete odejít po zákroku domů. Po operaci v celkové anestezii zůstáváte do druhého dne.

Pooperační péče
Po dobu 1 týdne dodržujte klidový režim a několikrát denně provádějte intimní hygienu. Vyvarujte se dlouhého sezení. K běžné kancelářské práci se můžete vrátit po pár dnech. Plnou fyzickou zátěž doporučujeme vykonávat až po 4 týdnech. Pohlavní styk je možný po 6 týdnech.

Výhody vaginoplastiky
Skvělé výsledky po zákroku • Zažijte sexuální život jako v mládí • Nemusí se vytahovat stehy po zákroku • Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Dopřejte si spokojený intimní život
Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Máte dotaz? Zajímá vás více? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

Přečtěte si co o operacích v této kategorii říkali klientky před vámi

Reference

Kliniku vřele doporučuji. Skvělý lidský přístup a profesionální péče. Pan doktor Ventruba byl nejlepší.

Markéta Š.

Příjemný a ochotný personál. Profesionální přístup. Nemám jedinou věc co vytknout. Naprostá spokojenost.

Denisa J.

Korektura očních víček + plastika břicha + výplně obličeje + mezoterapie, pokaždé maximální spokojenost.

Pavla W.

Mohu jenom doporučit, skvěle služby a výborný personál. Pokud zvažujete jakýkoliv zákrok, tady jste správně.

Vlaďka H.

Doporučuji každému, kdo hledá špičkovou profesionální kliniku na jakékoliv estetické zákroky.

Yana B.

Skvělý přístup, úžasné a milé jednání , krásný výsledek. Budu se sem ráda vracet. Doporučuji.

Daniela K.

Podstoupila jsem zde labioplastiku a naprostá spokojenost. Zákrok prováděl pan doktor Tomáš Ventruba a všem jej mohu doporučit. Velmi kladně hodnotím i příjemný personál.

Zdroj: Reference Seznam/ AlenaHodnocení

Všem mohu pana doktora Tomáše Ventrubu doporučit. Na klinice jsem podstoupila labioplastiku v místním umrtvení. Nyní jsem 4 měsíce po zákroku, vše je v pořádku a výsledek je perfektní.

Zdroj: Reference Seznam/ Ambi 27.Hodnocení

Záležitost, o které jsem uvažovala dlouhou dobu, roky po porodu, se mi zjevila možnost absolvovat i tento estetický zákrok na stejné adrese. Díky tomu s menším, ikdyž značným studem jsem si objednala termín konzultace. Přístup lékaře a sestry byl vřelý a uvolněný, cítila jsem se jako u známých, kam jsem si přišla o radu. Za měsíc jsem absolvovala operaci v lokální anestezii. Vše ok, slabá bolest jen při injekcích. Druhý den byla rána živá a bolestivá, další dny už pohodis, omezení jen při sezení. Za 14 dní jsem byla zahojena. Výsledný efekt předčil moje očekávání, úplné zžití, jakoby nikdy nebyl stav předtím. Spokojenost velká! Najednou nic navíc, prádlo bez omezení a hlavně svoboda “druhých úst”! Děkuji a jednoznačně doporučuji.

Zdroj: Reference Seznam/ Anet S.Hodnocení

V prosinci 2017 jsem podstoupila úpravu intimních partií. Operovali mě oba doktoři Ventrubovi. Jsem neskutečně spokojená a všem tuto kliniku doporučuji. Ještě jednou děkuji i celému skvěle sehranému personálu za fantastickou péči.

Zdroj: Reference Seznam/ Lucie B.Hodnocení

Dopřejte si spokojený intimní život

Napište nám, ptejte se, nebo se objednejte na konzultaci. Jsme tu pro vás.
Chci se odkaz objednat na nezávaznou konzultaci.
(otevře se předvyplněný email)

Kontaktní formulář - na ostatní stránky