Stárnutí zastavit ještě nedokážeme, ale dopřejeme vám mladší vzhled.

Cena od 45 000 Kč

Co je to facelift?

Facelift odstraní povolenou a přebytečnou kůži, podkožní tuk a zároveň zpevní vazivový aparát. Tím dojde k vypnutí kůže na obličeji i na krku.

Pro koho je tento zákrok vhodný?

Stárnutí kůže se zvýšenou tvorbou vrásek je přirozený jev. Začátek tohoto procesu je velice individuální a záleží na mnoha faktorech. Nedílnou součástí tohoto stavu je i úbytek měkkých tkání v dané lokalitě.
Facelift se provádí jak u žen, tak i u mužů. Věková hranice není přesně určená.

Více individuálních technik zákroku

Facelift je možné provádět různými technikami. Patří sem minilift, různé lifty jednotlivých obličejových etáží, neck lift, klasický facelift, MACS lift a další.
Zvolená operační technika s vámi bude probrána při osobní konzultaci.

Průběh zákroku

Lifting obličeje (Facelift) se provádí ambulantně v lokální anestezii, popřípadě v kombinaci s analgosedací nebo v celkové anestezii a trvá v průměru 2 hodiny v závislosti na rozsahu zákroku. Facelift se dá pro dokonalejší výsledek kombinovat s liftingem krku, liposukcí podbradku nebo s lipofillingem obličeje. Výsledná jizva je téměř neviditelná.

Po zákroku

Po zákroku má klient na hlavě sterilní obvaz.  Za 1–3 dny se dle potřeby odstraňují drény a obvaz již není nutný. Stehy se vytahují za 7–10 dní. Po odstranění stehů je vhodné jizvu promašťovat a za další týden začít s tlakovou masáží.
Bolestivost během prvních dnů lze tlumit běžnými analgetiky. Otoky přetrvávají přibližně 14 dnů a během této doby je potřeba dodržovat klidový režim, nepředklánět se a vyhnout se fyzické námaze. Běžná kancelářská práce je možná po několika dnech.

Přečtěte si pokyny pro klienty před operací

Ukázka faceliftu

Více fotografií před a po

Bude mít vzhled mladší o řadu let

Facelift má dlouhodobý efekt

Po zákroku následuje jen krátká rekonvalescence

Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Přejte si vypadat mladší?

Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

[unex_ce_button id="content_6q8l45dzv,column_content_fwy62n3bf" button_text_color="#ffffff" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0px" button_bg_color="" button_padding="15px 40px 15px 40px" button_border_width="3px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="" button_link="https://v-clinic.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]Nezávazná konzultace[/ce_button]