Přestaňte myslet na to, co vás tíží.

Cena 57 000 Kč

Zmenšení prsou pomáhá

Zmenšením prsou dojde k odstranění přebytečného množství kůže a prsní tkáně (mléčné žlázy). Velká prsa mohou způsobovat zdravotní problémy – bolesti v oblasti krční páteře a zad.

Pro koho je tento zákrok vhodný?

S velikostí svých prsou snad není spokojená žádná žena. Pokud jsou prsa příliš velká a neodpovídají vašim představám, lze provést jejich zmenšení.

Jak je to s kojením?

Ideální je podstoupit tento výkon, když už neplánujete žádné těhotenství. Pokud klientka kojila, doporučujeme minimálně půlroční pauzu od posledního kojení.
Schopnost kojit po zmenšení prsou záleží na množství ponechané mléčné žlázy a zvolené operační technice. Díky novým postupům je kojení možné.

Průběh zákroku

Zmenšení prsou se provádí v celkové anestezii a trvá 2–3 hodiny. Během operace se odstraní přebytečné množství kůže a mléčné žlázy. Prsní dvorce se umístí do vyhovující polohy a dle potřeby je lze zmenšit. Na konci operace jsou zavedeny drény, které odvádějí přebytečnou tekutinu ven z těla. Výsledné jizvy jsou dány operační technikou. Vždy zůstane jizva kolem prsního dvorce.

Průběh zákroku

Po zákroku se prsa překryjí sterilním obvazem. Po operaci je klient hospitalizován na naší klinice obvykle 2 dny.

Pooperační péče

Za 1–3 dny dle potřeby se odstraňují drény. Před propuštěním je nasazena elastická podprsenka, která se nosí 6 týdnů. Kontroly se provádí obvykle jednou za týden po dobu asi 3 týdnů. Stehy se vytahují za 10–14 dní. Po odstranění stehů je vhodné jizvu promašťovat a provádět tlakovou masáž. Po zákroku 1–2 týdny dodržovat klidový režim, poté je možná běžná kancelářská práce. Plná fyzická zátěž až po 4 týdnech.

Přečtěte si pokyny pro klienty před operací

Ukázka operace zmenšení prsou

Více fotografií před a po

Velmi dobrý a viditelný efekt

Svá nová prsa budete mít podle svých představ

Vyřešíte své zdravotní problémy

Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Toužíte po novém dekoltu?

Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

[unex_ce_button id="content_7mvbzyf54,column_content_fwy62n3bf" button_text_color="#ffffff" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0px" button_bg_color="" button_padding="15px 40px 15px 40px" button_border_width="3px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="" button_link="https://v-clinic.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]Nezávazná konzultace[/ce_button]

Napište nám