Krásná a plná prsa, po kterých toužíte.

Cena od 98 000 Kč

Nejlepší implantáty na trhu

Dva zákroky v jedné operaci

Jedná se o kombinaci zákroku augmentace a modelace prsou, které se provedou v jedné operaci současně.

Pro koho je tento zákrok vhodný?

Pro všechny ženy, u kterých by pouze modelací prsou nebylo dosaženo dostačující velikosti.

Jak je to s kojením

Ideální je podstoupit tento výkon, když už neplánujete žádné těhotenství. Pokud klientka kojila, pak doporučujeme minimálně půl roční pauzu od posledního kojení. Schopnost kojit po kombinované augmentaci s modelaci prsou záleží na zvolené operační technice.

Průběh zákroku

Augmentace prsou s modelací se provádí v celkové anestezii a trvá asi 2–3 hodiny v závislosti na zvolené operační technice, která se liší dle stupně poklesu prsou. Během operace se vloží zvolené implantáty a odstraní se přebytečné množství kůže. Prsní dvorce se umístí do vyhovující polohy a dle potřeby je lze zmenšit. Na konci operace jsou zavedeny drény, které odvádějí přebytečnou tekutinu ven z těla.
Výsledné jizvy jsou dány operační technikou. Vždy zůstává jizva kolem prsního dvorce.

Po zákroku

Po zákroku se prsa překryjí sterilním obvazem. Po operaci je klient hospitalizován na naší klinice obvykle 1–2 dny.

Pooperační péče

Za 1–2 dny dle potřeby se odstraňují drény. Před propuštěním je nasazena elastická podprsenka, která se nosí cca 6 týdnů.  Kontroly se provádí obvykle jednou za týden po dobu asi 3 týdnů. Stehy se vytahují za 10–14 dní. Po odstranění stehů je vhodné jizvu promašťovat a provádět tlakovou masáž. Nejméně 1–2 týdny je nutné dodržovat klidový režim, poté je možná běžná kancelářská práce. Plná fyzická zátěž až po 4 týdnech.

Přečtěte si pokyny pro klienty před operací

Ukázka operace augmentace a modelace

Více fotografií před a po

Velmí dobrý efekt po zákroku

Vysoce kvalitní implantáty s doživotní zárukou

Výhodou jsou dva zákroky v jedné operaci

Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Toužíte mít krásná prsa?

Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

[unex_ce_button id="content_upj42jkkw,column_content_fwy62n3bf" button_text_color="#ffffff" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0px" button_bg_color="" button_padding="15px 40px 15px 40px" button_border_width="3px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="" button_link="https://v-clinic.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]Nezávazná konzultace[/ce_button]

Napište nám