Zvětšení prsou vlastním tukem

Přehled všech zákroků prsou

Ňadra přesně podle vašich představ.

Cena od 69 000 Kč

Zvětšení vlastním tukem neboli autoaugmentace

Při zvětšení prsou vlastním tukem se nejprve provede odběr vlastního tuku, který se po úpravě aplikuje do prsou.

Pro koho je tento zákrok vhodný?

Pro všechny ženy, které neočekávají výrazné zvětšení prsou. Lze takto vyřešit i asymetrii prsou, vyplnit dekolt či upravit tvar prsou již po zvětšení implantáty.

Nevýhody

Nevýhodou je vstřebatelnost přeneseného tuku, která je individuální. Z tohoto důvodu je potřeba velmi často dvou zákroků a také delší doba výkonu.

Průběh zákroku

Zvětšení prsou vlastním tukem se provádí většinou v celkové anestezii, ale lze jej provést i v lokální anestezii. Případně v kombinaci s analgosedací. Nejprve se šetrně provádí odběr tuku pomocí kanyly a to tam, kde ho je nejvíce (u velmi štíhlých žen to může být komplikace). Přímo na sále se tukové buňky zpracovávají a následně se pomocí tenké kanyly aplikují přímo do prsou.

Po zákroku

Po zákroku se drobné ranky (odběrové i aplikační) překryjí sterilním obvazem a na odběrové plochy se nasadí kompresní prádlo. Po operaci není nutná hospitalizace.

Poperační péče

Druhý den po zákroku se můžete osprchovat a nasadit volnější podprsenku. Kompresní prádlo je potřeba nosit 4–6 týdnů. První kontrola je po 7–10 dnech a do té doby je potřeba dodržovat klidový režim. Plná fyzická zátěž je možná až po 4 týdnech.

Přečtěte si pokyny pro klienty před operací

Lze provést i v lokální anestezii

Zvětšení prsou vlastním materiálem

Zbavíte se tuku z problematických partií

Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Toužíte po vysněném dekoltu?

Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

[unex_ce_button id="content_p4o11szyk,column_content_fwy62n3bf" button_text_color="#ffffff" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0px" button_bg_color="" button_padding="15px 40px 15px 40px" button_border_width="3px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="" button_link="https://v-clinic.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]Nezávazná konzultace[/ce_button]

Napište nám