Krásná a plná prsa, po kterých toužíte.

Cena od 79 000 Kč

Nejlepší implantáty na trhu

Proč augmentace?

Augmentace prsou se provádí za účelem zvětšení prsou a zlepšení jejich tvaru vložením silikonových implantátů pod prsní žlázu nebo pod prsní sval. Zákrok je vhodný pro ženy, které nejsou spokojeny s velikostí, tvarem nebo asymetrií svých prsou.

Jak je to s kojením

Zvětšení prsou silikonovými implantáty neovlivňuje schopnost kojení.

Před zákrokem

Samotnému zákroku vždy předchází konzultace s lékařem, který s vámi probere všechny možnosti řešení. Velikost a tvar implantátů se volí dle proporcí vašeho těla, hrudníku a prsou. Na naší klinice používáme vysoce kvalitní implantáty kulaté i anatomické.

Průběh zákroku

Augmentace prsou se provádí v celkové anestezii a trvá asi 1 hodinu, během které se implantáty vkládají pod prsní žlázu nebo pod prsní sval. Implantáty nejčastěji vkládáme z řezu v podprsní rýze nebo řezem kolem prsního dvorce. Existují i další přístupy, např. z řezu v podpaží. Na konci operace jsou dle potřeby zavedeny drény, které odvádějí přebytečnou tekutinu ven z těla.
Výsledné jizvy jsou dány operační technikou.

Po zákroku

Po zákroku se prsa překryjí sterilním obvazem. Po operaci je klient hospitalizován na naší klinice obvykle 1 den.

Pooperační péče

Za 1–2 dny dle potřeby se odstraňují drény. Před propuštěním je proveden převaz a nasazena elastická podprsenka, která se nosí 6 týdnů. 1 měsíc po operaci doporučujeme spaní na zádech. Stehy jsou vstřebatelné a nemusí se odstraňovat. Po 2 týdnech od operace doporučujeme provádět tlakovou masáž jizev.
První kontrola je za týden, další potom za 2 týdny. Následně po 6 týdnech a po 3 měsících od operace. První 1–2 týdny dodržovat klidový režim, poté je možná běžná kancelářská práce. Plná fyzická zátěž až po 2 měsících.

Přečtěte si pokyny pro klienty před operací

Ukázka operace zvětšení prsou

Více fotografií před a po

Dokonalý tvar, který splní vaše očekávání

Vysoce kvalitní implantáty s doživotní zárukou

Celá operace augmentace trvá asi hodinu

Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Toužíte po nových prsou?

Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

[unex_ce_button id="content_upj42jkkw,column_content_fwy62n3bf" button_text_color="#ffffff" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0px" button_bg_color="" button_padding="15px 40px 15px 40px" button_border_width="3px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="" button_link="https://v-clinic.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]Nezávazná konzultace[/ce_button]

Napište nám