Fotky od našich klientek

Podívejte se, co nám poslaly klientky. Jsou to jejich fotografie, které si dělaly původně pro sebe, ale nakonec se chtěly pochlubit a souhlasily s publikováním širší veřejnosti. Oceňujeme, že se tak rozhodly a my můžeme jejich radost sdílet. Jsme velice rádi, že za jejich novým sebevědomím a spokojenějším životem, stojí kousek naší práce.

Víme, že mnozí budou namítat, že klientky na fotkách mají make-up, že je to foceno ve špatném úhlu, nebo že některé jsou určitě retušované. Ano, my to víme, tato fotogalerie ale nereprezentuje zákrok samotný, nýbrž spokojenost a určité znání práce V-CLINIC, se kterým se stejně jako naše klientky, rádi pochlubíme.

Vlevo vždy před, vpravo vždy po zákroku.

Pochlubte se

Budeme rádi, když se o svůj výsledek podělíte. Pošlete nám svoji fotografii před a po a my ji zde zveřejníme.

Ideální fotka je na denním světle, minimální nebo žádný make-up, focena rovně, jako na občanku:-), bez výrazného úsměvu a prosíme, nepoužívejte žádné filtry v aplikacích telefonu. Fotka po zákroku by měla být s odstupem času, řekněme v řádu týdnů nebo měsíce.

Pokud se kromě fotky chcete podělit i o zkušenosti, máte možnost na stránce Hodnocení klientů.

Pokud se vám nechce vyplňovat formulář, své fotografie před a po můžete poslat i na náš email.

Děkujeme, že jste si vybrali V-CLINIC.

Formulář na poslání fotek

Jméno i email je pouze pro ověření, že jste (aktuálně nebo v minulosti) klienty V-CLINIC. Email nikde nezveřejňujeme a pokud budete souhlasit, použijeme jen jméno (bez příjmení, popřípadě jen iniciály). 

Můžete nahrát maximálně dvě fotky (před a po zákroku). Maximální velikost jednoho souboru je 5MB.