Spokojenost pro vás i vašeho partnera.

Cena od 19 000 Kč

Augmentace velkých stydkých pysků vlastním tukem

Velké stydké pysky jsou tvořeny z větší části tukem, který se postupně během života ztrácí. Aplikace vlastního tuku vrací opět mladistvý vzhled této oblasti.

Průběh zákroku

Zákrok se provádí v lokální anestezii a trvá přibližně 1 hodinu, během které se odebere tuková tkáň z vhodné oblasti – většinou z podbřišku nebo z vnitřních stehen. Poté se tuk šetrně zpracuje a aplikuje se jemnými kanylkami do požadované oblasti.

Po zákroku?

Po operaci jsou velké stydké pysky výrazně oteklé. Vpichy jsou kryté náplastí. Klientka po zákroku odchází domů.

Pooperační péče

Po 3 dnech je možné odstranit krytí. Je potřeba dodržovat zvýšenou hygienu minimálně 2 týdny. Běžná kancelářská práce je možná po pár dnech. Plná fyzická zátěž pak po 2 týdnech. Pohlavní styk je možný po 4 týdnech.

Přečtěte si pokyny pro klienty před operací

Velice uspokojivé výsledky po operaci

Zákrok se provádí ambulantně

Velmi krátká doba rekonvalescence

Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Toužíte po omlazení intimních partií?

Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

[unex_ce_button id="content_qco6la1lh,column_content_fwy62n3bf" button_text_color="#ffffff" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0px" button_bg_color="" button_padding="15px 40px 15px 40px" button_border_width="3px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="" button_link="https://v-clinic.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]Nezávazná konzultace[/ce_button]

Napište nám