Okamžité omlazení krevní plazmou s kyselinou hyaluronovou.

Cena od 6 900 Kč

Co je to plazmalifting nebo také cellular matrix?

Jedná se o kombinaci vlastní krevní plazmy s kyselinou hyaluronovou v jednom zákroku. Metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie obou pohlaví. Zvláště je vhodná pro přirozené vyhlazení jemných vrásek. Dojde ke zlepšení hydratace a pružnosti pleti.

Aplikace

Zákrok se provádí ambulantně a trvá 30–45 minut. Nejprve je vám odebráno malé množství žilní krve do speciální zkumavky, která již obsahuje 2 ml kyseliny hyaluronové. Pomocí centrifugy se odstředí krevní plazma. Následně se plazma společně s kyselinou hyaluronovou aplikuje injekčně tenkými jehličkami do kůže a podkoží tam, kde je potřeba.

Kdy uvidím výsledek

Efekt je viditelný okamžitě. Ke znásobení efektu je možné aplikaci plazmy opakovat po 3 měsících.

Jak po zákroku

Po ošetření můžete jít druhý den do práce.

Přečtěte si pokyny pro klienty před operací

Aplikace trvá jen několik minut

Efekt je viditelný okamžitě

Kombinace 2 zákroků v jednom

Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Toužíte mít mladší vzhled?

Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

[unex_ce_button id="content_mb3nsawo3,column_content_fwy62n3bf" button_text_color="#ffffff" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0px" button_bg_color="" button_padding="15px 40px 15px 40px" button_border_width="3px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="" button_link="https://v-clinic.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]Nezávazná konzultace[/ce_button]

Napište nám