Abdominoplastika

Cena zákroku

69 000,-

Způsob anestezie

Analgo. / Celková

Kombinovatelnost

Ano

Délka zákroku

90 – 120 min.

Zotavování

14 dnů

Pro krásné ploché bříško

Proč abdominoplastika?
Abdominoplastika odstraňuje přebytečný podkožní tuk a kůži. Díky tomu dojde ke zploštění břicha a zpevnění břišních svalů.

Pro koho je tento zákrok vhodný?
Povislé bříško s rozestupem břišních svalů trápí nejčastěji ženy po těhotenství. Bývá také následkem výrazného zhubnutí. Na kůži se často objevují strie. Abdominoplastika dokáže tyto problémy vyřešit. Zákrok se provádí také u mužů, kterým po úbytku váhy zůstala na břiše přebytečná kůže.

Kdy stačí miniabdominoplastika?
Pokud je uvolněná kůže a nadbytek podkožního tuku umístěný jen v podbřišku, pomůže vám miniabdominoplastika. Tímto zákrokem se však nevyřeší rozestup břišního svalu.

Průběh operace
Plastická operace břicha se provádí v analgosedaci nebo v celkové anestezii a trvá průměrně 2 hodiny v závislosti na rozsahu zákroku. Často se kombinuje s liposukcí boků. Na konci operace lékař zavede drény, které odvádějí přebytečnou tekutinu ven z těla. Výsledná jizva je umístěna v podbřišku, schovaná ve spodním prádle. Další jizvička bude kolem pupíku.

Po zákroku
Po plastické operaci břicha se rána překrývá sterilním obvazem a břišní stěna se odlehčuje kompresní bandáží nebo prádlem. Pokud je operace provedena v analgosedaci, můžete po pár hodinách odejít s doprovodem domů. Pokud v celkové anestezii, tak vás na 1-2 dny hospitalizujeme na naší klinice.

Pooperační péče
Za 1-3 dny se odstraňují drény. Břišní stěna se stahuje kompresivním prádlem, které se ponechává po dobu 4-6 týdnů.

Kontroly se provádí obvykle jednou za týden po dobu 3 týdnů. Stehy se vytahují za 10-14 dní.  Po odstranění stehů je vhodné jizvu promašťovat a provádět tlakovou masáž. Minimálně 14 dní dodržujte klidový režim, k běžné kancelářské práci se můžete vrátit po pár dnech. Plnou fyzickou zátěž doporučujeme vykonávat až po 6 týdnech.

Výhody abdominoplastiky
Výborný a okamžitý efekt • Jizva schovaná ve spodním prádle • Rekonvalescence 2-4 týdny • Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Toužíte po plochém bříšku?
Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

Před a po

Fotogalerie

Abdominoplastika s liposukcí boků

Abdominoplastika s liposukcí boků

Abdominoplastika s liposukcí boků

Přečtěte si co o operacích v této kategorii říkali klientky před vámi

Reference

Mohu jenom doporučit, skvěle služby a výborný personál. Pokud zvažujete jakýkoliv zákrok, tady jste správně.

Vlaďka H.

Doporučuji každému, kdo hledá špičkovou profesionální kliniku na jakékoliv estetické zákroky.

Yana B.

Skvělý přístup, úžasné a milé jednání , krásný výsledek. Budu se sem ráda vracet. Doporučuji.

Daniela K.

Kliniku vřele doporučuji. Skvělý lidský přístup a profesionální péče. Pan doktor Ventruba byl nejlepší.

Markéta Š.

Příjemný a ochotný personál. Profesionální přístup. Nemám jedinou věc co vytknout. Naprostá spokojenost.

Denisa J.

Korektura očních víček + plastika břicha + výplně obličeje + mezoterapie, pokaždé maximální spokojenost.

Pavla W.

Několik zákroků. Dobrý den, byla jsem vždy velmi spokojená. Na klinice jsem měla několik zákroků a výsledek byl pokaždé perfektní. Chválím doktora Tomáše Ventrubu, ale také celý personál. Vstřícný a profesionální přístup všech. Kliniku jednoznačně doporučuji.

Zdroj: Reference Seznam/ Kalaba 55.Hodnocení

Jsem po operaci břicha na brněnské V-Clinic u pana doktora Ventruby. S přístupem i výkonem jsem byla velmi spokojena. Po operaci nějakou dobu trvalo než se jizva zklidnila, ale nyní je břicho podle mých představ a mohu jít do dvoudílných plavek.

Zdroj: Reference Seznam/ Petka B.Hodnocení

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi Ventrubovi i sestřičkám za jejich péči, ochotu a milý přístup. Po abdominoplastice jsem teprve dva měsíce, takže věřím, že za další dva měsíce budu ještě spokojenější než teď:-) stálo to za to a touha mít hezké břicho se mi konečně po dlouhých letech splnila. děkuji

Zdroj: Reference Google/ Ilona S.Hodnocení

Roční odstup od operace břicha na brněnské V-Clinic. Píši s ročním odstupem od operace břicha na brněnské V-Clinic u pana doktora Ventruby. S přístupem i výkonem jsem byla velmi spokojena. Po operaci nějakou dobu trvalo než se jizva zklidnila, ale nyní je břicho podle mých představ a mohu jít do dvoudílných plavek.

Zdroj: Reference Estheticon/ Peťka D.Hodnocení

Moc dekuji p. Mudr. Ventrubovi za jeho přístup, vždy s úsměvem na tváři a povzbuzením, vše vysvětlil a na každou otázku odpověděl, velký dík i všem sestřičkám, starali se o mě jak o miminko, vřele doporučuji všem, kdo hledá úsměv a lidskost od lékaře i personálu, děkuji moc.

Zdroj: Reference Google/ Anet N.Hodnocení

Za mě můžu tuto kliniku doporučit. MUDr. Ventruba mě provedl reoperaci po špatně provedené operaci břicha na jiné klinice a já můžu konečně normálně zase plnohodnotně fungovat . Patří mu ode mě velké poděkování .

Zdroj: Reference Google/ Kateřina P.Hodnocení

Toužíte po dokonalé postavě?

Napište nám, ptejte se, nebo se objednejte na konzultaci. Jsme tu pro vás.
Chci se odkaz objednat na nezávaznou konzultaci.
(otevře se předvyplněný email)

 • Adresa

  V-CLINIC
  Budova Office Centre
  Hlinky 118, 603 00 Brno

 • Fakturační údaje

  VVV CLINIC s.r.o.
  IČO: 05430593
  DIČ: CZ05430593