Abdominoplastika

Cena zákroku

75 000,-

Způsob anestezie

Analgo. / Celková

Kombinovatelnost

Ano

Délka zákroku

90 – 120 min.

Zotavování

14 dnů

Pro krásné ploché bříško

Proč abdominoplastika?
Abdominoplastika odstraňuje přebytečný podkožní tuk a kůži. Díky tomu dojde ke zploštění břicha a zpevnění břišních svalů.

Pro koho je tento zákrok vhodný?
Povislé bříško s rozestupem břišních svalů trápí nejčastěji ženy po těhotenství. Bývá také následkem výrazného zhubnutí. Na kůži se často objevují strie. Abdominoplastika dokáže tyto problémy vyřešit. Zákrok se provádí také u mužů, kterým po úbytku váhy zůstala na břiše přebytečná kůže.

Kdy stačí miniabdominoplastika?
Pokud je uvolněná kůže a nadbytek podkožního tuku umístěný jen v podbřišku, pomůže vám miniabdominoplastika. Tímto zákrokem se však nevyřeší rozestup břišního svalu.

Průběh operace
Plastická operace břicha se provádí v analgosedaci nebo v celkové anestezii a trvá průměrně 2 hodiny v závislosti na rozsahu zákroku. Často se kombinuje s liposukcí boků. Na konci operace lékař zavede drény, které odvádějí přebytečnou tekutinu ven z těla. Výsledná jizva je umístěna v podbřišku, schovaná ve spodním prádle. Další jizvička bude kolem pupíku.

Po zákroku
Po plastické operaci břicha se rána překrývá sterilním obvazem a břišní stěna se odlehčuje kompresní bandáží nebo prádlem. Pokud je operace provedena v analgosedaci, můžete po pár hodinách odejít s doprovodem domů. Pokud v celkové anestezii, tak vás na 1-2 dny hospitalizujeme na naší klinice.

Pooperační péče
Za 1-3 dny se odstraňují drény. Břišní stěna se stahuje kompresivním prádlem, které se ponechává po dobu 4-6 týdnů.

Kontroly se provádí obvykle jednou za týden po dobu 3 týdnů. Stehy se vytahují za 10-14 dní.  Po odstranění stehů je vhodné jizvu promašťovat a provádět tlakovou masáž. Minimálně 14 dní dodržujte klidový režim, k běžné kancelářské práci se můžete vrátit po pár dnech. Plnou fyzickou zátěž doporučujeme vykonávat až po 6 týdnech.

Výhody abdominoplastiky
Výborný a okamžitý efekt • Jizva schovaná ve spodním prádle • Rekonvalescence 2-4 týdny • Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Toužíte po plochém bříšku?
Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

Před a po

Fotogalerie

Abdominoplastika s liposukcí boků

Abdominoplastika s liposukcí boků

Abdominoplastika s liposukcí boků

Přečtěte si co o operacích v této kategorii říkali klientky před vámi

Reference

Mohu jenom doporučit, skvěle služby a výborný personál. Pokud zvažujete jakýkoliv zákrok, tady jste správně.

Vlaďka H.

Doporučuji každému, kdo hledá špičkovou profesionální kliniku na jakékoliv estetické zákroky.

Yana B.

Skvělý přístup, úžasné a milé jednání , krásný výsledek. Budu se sem ráda vracet. Doporučuji.

Daniela K.

Kliniku vřele doporučuji. Skvělý lidský přístup a profesionální péče. Pan doktor Ventruba byl nejlepší.

Markéta Š.

Příjemný a ochotný personál. Profesionální přístup. Nemám jedinou věc co vytknout. Naprostá spokojenost.

Denisa J.

Korektura očních víček + plastika břicha + výplně obličeje + mezoterapie, pokaždé maximální spokojenost.

Pavla W.

Několik zákroků. Dobrý den, byla jsem vždy velmi spokojená. Na klinice jsem měla několik zákroků a výsledek byl pokaždé perfektní. Chválím doktora Tomáše Ventrubu, ale také celý personál. Vstřícný a profesionální přístup všech. Kliniku jednoznačně doporučuji.

Zdroj: Reference Seznam/ Kalaba 55.Hodnocení

Jsem po operaci břicha na brněnské V-Clinic u pana doktora Ventruby. S přístupem i výkonem jsem byla velmi spokojena. Po operaci nějakou dobu trvalo než se jizva zklidnila, ale nyní je břicho podle mých představ a mohu jít do dvoudílných plavek.

Zdroj: Reference Seznam/ Petka B.Hodnocení

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi Ventrubovi i sestřičkám za jejich péči, ochotu a milý přístup. Po abdominoplastice jsem teprve dva měsíce, takže věřím, že za další dva měsíce budu ještě spokojenější než teď:-) stálo to za to a touha mít hezké břicho se mi konečně po dlouhých letech splnila. děkuji

Zdroj: Reference Google/ Ilona S.Hodnocení

Roční odstup od operace břicha na brněnské V-Clinic. Píši s ročním odstupem od operace břicha na brněnské V-Clinic u pana doktora Ventruby. S přístupem i výkonem jsem byla velmi spokojena. Po operaci nějakou dobu trvalo než se jizva zklidnila, ale nyní je břicho podle mých představ a mohu jít do dvoudílných plavek.

Zdroj: Reference Estheticon/ Peťka D.Hodnocení

Moc dekuji p. Mudr. Ventrubovi za jeho přístup, vždy s úsměvem na tváři a povzbuzením, vše vysvětlil a na každou otázku odpověděl, velký dík i všem sestřičkám, starali se o mě jak o miminko, vřele doporučuji všem, kdo hledá úsměv a lidskost od lékaře i personálu, děkuji moc.

Zdroj: Reference Google/ Anet N.Hodnocení

Za mě můžu tuto kliniku doporučit. MUDr. Ventruba mě provedl reoperaci po špatně provedené operaci břicha na jiné klinice a já můžu konečně normálně zase plnohodnotně fungovat . Patří mu ode mě velké poděkování .

Zdroj: Reference Google/ Kateřina P.Hodnocení

Toužíte po dokonalé postavě?

Napište nám, ptejte se, nebo se objednejte na konzultaci. Jsme tu pro vás.
Chci se odkaz objednat na nezávaznou konzultaci.
(otevře se předvyplněný email)

Kontaktní formulář - na ostatní stránky