Plastická operace paží

Cena zákroku

70 000,-

Způsob anestezie

Lok. / Analgo. / Cel.

Kombinovatelnost

Ano

Délka zákroku

90 – 120 min.

Zotavování

14 dnů

Pro krásné a pevné paže bez povislé kůže

Proč plastická operace paží?
Plastická operace paží odstraní přebytečnou kůži, popřípadě tuk, a tím kůži zpevní a vyhladí.

Pro koho je tento zákrok vhodný?
Pro všechny, kteří nemají dostatečnou elasticitu kůže, ať už vlivem stáří, nebo větším váhovým úbytkem, a zároveň samotná liposukce nestačí.

Průběh operace
Plastická operace paží se provádí v analgosedaci nebo celkové anestezii a trvá zhruba 1,5 hodiny podle rozsahu výkonu. Lze také kombinovat s liposukcí příslušné partie. Na konci operace lékař zavede drény, které odvádějí přebytečnou tekutinu ven. Výsledné jizvy jsou umístěny na vnitřních stranách paží.

Po zákroku
Po operaci se rány překrývají sterilním obvazem a nasadí se kompresní prádlo. Pokud je operace provedena v analgosedaci, můžete po pár hodinách odejít s doprovodem domů. Pokud v celkové anestezii, tak vás na 1 den hospitalizujeme na naší klinice.

Pooperační péče
Kompresní prádlo si ponecháte 2 týdny. Pokud byl výkon kombinován s liposukcí, tak 4-6 týdnů. Stehy jsou vstřebatelné a nemusí se odstraňovat.

Po 2 týdnech od operace doporučujeme provádět tlakovou masáž jizev. Minimálně 14 dní dodržujte klidový režim, poté se můžete vrátit k běžné kancelářské práci. Plnou fyzickou zátěž doporučujeme provádět až po 6 týdnech.

Výhody operace paží
Výborný a okamžitý efekt • Pěkný vzhled, ale za cenu větších jizev • Vyřešíte i své zdravotní problémy • Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Toužíte po krásných pažích?
Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

Přečtěte si co o operacích v této kategorii říkali klientky před vámi

Reference

Mohu jenom doporučit, skvěle služby a výborný personál. Pokud zvažujete jakýkoliv zákrok, tady jste správně.

Vlaďka H.

Doporučuji každému, kdo hledá špičkovou profesionální kliniku na jakékoliv estetické zákroky.

Yana B.

Skvělý přístup, úžasné a milé jednání , krásný výsledek. Budu se sem ráda vracet. Doporučuji.

Daniela K.

Kliniku vřele doporučuji. Skvělý lidský přístup a profesionální péče. Pan doktor Ventruba byl nejlepší.

Markéta Š.

Příjemný a ochotný personál. Profesionální přístup. Nemám jedinou věc co vytknout. Naprostá spokojenost.

Denisa J.

Korektura očních víček + plastika břicha + výplně obličeje + mezoterapie, pokaždé maximální spokojenost.

Pavla W.

Několik zákroků. Dobrý den, byla jsem vždy velmi spokojená. Na klinice jsem měla několik zákroků a výsledek byl pokaždé perfektní. Chválím doktora Tomáše Ventrubu, ale také celý personál. Vstřícný a profesionální přístup všech. Kliniku jednoznačně doporučuji.

Zdroj: Reference Seznam/ Kalaba 55.Hodnocení

Jsem po operaci břicha na brněnské V-Clinic u pana doktora Ventruby. S přístupem i výkonem jsem byla velmi spokojena. Po operaci nějakou dobu trvalo než se jizva zklidnila, ale nyní je břicho podle mých představ a mohu jít do dvoudílných plavek.

Zdroj: Reference Seznam/ Petka B.Hodnocení

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi Ventrubovi i sestřičkám za jejich péči, ochotu a milý přístup. Po abdominoplastice jsem teprve dva měsíce, takže věřím, že za další dva měsíce budu ještě spokojenější než teď:-) stálo to za to a touha mít hezké břicho se mi konečně po dlouhých letech splnila. děkuji

Zdroj: Reference Google/ Ilona S.Hodnocení

Roční odstup od operace břicha na brněnské V-Clinic. Píši s ročním odstupem od operace břicha na brněnské V-Clinic u pana doktora Ventruby. S přístupem i výkonem jsem byla velmi spokojena. Po operaci nějakou dobu trvalo než se jizva zklidnila, ale nyní je břicho podle mých představ a mohu jít do dvoudílných plavek.

Zdroj: Reference Estheticon/ Peťka D.Hodnocení

Moc dekuji p. Mudr. Ventrubovi za jeho přístup, vždy s úsměvem na tváři a povzbuzením, vše vysvětlil a na každou otázku odpověděl, velký dík i všem sestřičkám, starali se o mě jak o miminko, vřele doporučuji všem, kdo hledá úsměv a lidskost od lékaře i personálu, děkuji moc.

Zdroj: Reference Google/ Anet N.Hodnocení

Za mě můžu tuto kliniku doporučit. MUDr. Ventruba mě provedl reoperaci po špatně provedené operaci břicha na jiné klinice a já můžu konečně normálně zase plnohodnotně fungovat . Patří mu ode mě velké poděkování .

Zdroj: Reference Google/ Kateřina P.Hodnocení

Toužíte po dokonalé postavě?

Napište nám, ptejte se, nebo se objednejte na konzultaci. Jsme tu pro vás.
Chci se odkaz objednat na nezávaznou konzultaci.
(otevře se předvyplněný email)

Kontaktní formulář - na ostatní stránky