Liposukce

Cena zákroku

od 25 000,-

Způsob anestezie

Lok. / Analgo. / Cel.

Kombinovatelnost

Ano

Délka zákroku

60 – 90 min.

Zotavování

3 – 7 dnů

Pro zeštíhlení bez námahy

Co je to liposukce?
Liposukce je zákrok, během kterého se odsávají tukové nadbytky s cílem formování postavy.

Pro koho je tento zákrok vhodný?
Liposukce je vhodná pro ženy i muže, kteří mají nadbytek tuku v některých problémových partiích svého těla a dostatečnou elasticitu kůže. V případě ztráty elasticity kůže lze liposukci kombinovat s dalšími zákroky.

Průběh zákroku
Liposukce se provádí v lokální nebo v celkové anestezii. Způsob zvolené anestezie s vámi probere lékař během úvodní konzultace.

Na naší klinice provádíme tumescentní liposukci. Délka operace závisí na rozsahu výkonu – velikosti a počtu odsávaných partií a také na zvoleném způsobu anestezie. Před výkonem se na kůži označí místo, odkud bude tuk odstraněn. Následuje aplikace infiltračního roztoku do podkoží.

Pokud provádíme liposukci ambulantně, tj. v lokální anestezii, počkáme zhruba 15 minut, aby tumescentní roztok dostatečně zapůsobil. Jakmile je odsávaná partie zcela necitlivá, začne se z 5 mm kožních řezů odsávat tuk pomocí tenké kanyly. Na závěr liposukce se řezy zašijí nebo pouze zalepí.

Po zákroku
Po zákroku se drobné ranky překryjí sterilním obvazem a nasadí se kompresní prádlo.

Pooperační péče
První 2-3 dny bude z kožních ranek vytékat zbytek liposukčního roztoku s příměsí krve. Tekutina bude světle červená. Druhý den po zákroku si sundáte kompresní prádlo s krytím a osprchujete se. Po osprchování si opět přelepíte ranky a nasadíte liposukční prádlo. Kompresní prádlo je potřeba nosit neustále (24 hodin denně) po dobu 2-6 týdnů dle odsávané partie.

První kontrola proběhne po 7-10 dnech, kdy lékař odstraní případné stehy. Poslední kontrola vás čeká po 3 měsících od operace, abychom zhodnotili výsledný efekt.

Výhody liposukce
Vynikající a okamžitý účinek • Liposukce má dlouhodobý efekt • Odstranění tukových buněk je trvalé • Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Toužíte se rychle zbavit svého tuku?
Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Máte dotaz? Zajímá vás více? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

Přečtěte si co o operacích v této kategorii říkali klientky před vámi

Reference

Mohu jenom doporučit, skvěle služby a výborný personál. Pokud zvažujete jakýkoliv zákrok, tady jste správně.

Vlaďka H.

Doporučuji každému, kdo hledá špičkovou profesionální kliniku na jakékoliv estetické zákroky.

Yana B.

Skvělý přístup, úžasné a milé jednání , krásný výsledek. Budu se sem ráda vracet. Doporučuji.

Daniela K.

Kliniku vřele doporučuji. Skvělý lidský přístup a profesionální péče. Pan doktor Ventruba byl nejlepší.

Markéta Š.

Příjemný a ochotný personál. Profesionální přístup. Nemám jedinou věc co vytknout. Naprostá spokojenost.

Denisa J.

Korektura očních víček + plastika břicha + výplně obličeje + mezoterapie, pokaždé maximální spokojenost.

Pavla W.

Několik zákroků. Dobrý den, byla jsem vždy velmi spokojená. Na klinice jsem měla několik zákroků a výsledek byl pokaždé perfektní. Chválím doktora Tomáše Ventrubu, ale také celý personál. Vstřícný a profesionální přístup všech. Kliniku jednoznačně doporučuji.

Zdroj: Reference Seznam/ Kalaba 55.Hodnocení

Jsem po operaci břicha na brněnské V-Clinic u pana doktora Ventruby. S přístupem i výkonem jsem byla velmi spokojena. Po operaci nějakou dobu trvalo než se jizva zklidnila, ale nyní je břicho podle mých představ a mohu jít do dvoudílných plavek.

Zdroj: Reference Seznam/ Petka B.Hodnocení

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi Ventrubovi i sestřičkám za jejich péči, ochotu a milý přístup. Po abdominoplastice jsem teprve dva měsíce, takže věřím, že za další dva měsíce budu ještě spokojenější než teď:-) stálo to za to a touha mít hezké břicho se mi konečně po dlouhých letech splnila. děkuji

Zdroj: Reference Google/ Ilona S.Hodnocení

Roční odstup od operace břicha na brněnské V-Clinic. Píši s ročním odstupem od operace břicha na brněnské V-Clinic u pana doktora Ventruby. S přístupem i výkonem jsem byla velmi spokojena. Po operaci nějakou dobu trvalo než se jizva zklidnila, ale nyní je břicho podle mých představ a mohu jít do dvoudílných plavek.

Zdroj: Reference Estheticon/ Peťka D.Hodnocení

Moc dekuji p. Mudr. Ventrubovi za jeho přístup, vždy s úsměvem na tváři a povzbuzením, vše vysvětlil a na každou otázku odpověděl, velký dík i všem sestřičkám, starali se o mě jak o miminko, vřele doporučuji všem, kdo hledá úsměv a lidskost od lékaře i personálu, děkuji moc.

Zdroj: Reference Google/ Anet N.Hodnocení

Za mě můžu tuto kliniku doporučit. MUDr. Ventruba mě provedl reoperaci po špatně provedené operaci břicha na jiné klinice a já můžu konečně normálně zase plnohodnotně fungovat . Patří mu ode mě velké poděkování .

Zdroj: Reference Google/ Kateřina P.Hodnocení

Toužíte po dokonalé postavě?

Napište nám, ptejte se, nebo se objednejte na konzultaci. Jsme tu pro vás.
Chci se odkaz objednat na nezávaznou konzultaci.
(otevře se předvyplněný email)

Kontaktní formulář - na ostatní stránky