Plastická operace stehen

Cena zákroku

80 000,-

Způsob anestezie

Analgo. / Celková

Kombinovatelnost

Ano

Délka zákroku

90 – 120 min.

Zotavování

14 dnů

Pro krásná a pevná stehna

Proč plastická operace stehen?
Plastická operace vnitřních stehen odstraní přebytečnou kůži, popřípadě tuk. Tím se kůže zpevní a vyhladí.

Pro koho je tento zákrok vhodný?
Zákrok je vhodný pro všechny, kteří nemají dostatečnou elasticitu kůže, ať už vlivem stáří, nebo větším váhovým úbytkem a zároveň samotná liposukce nestačí.

Průběh operace
Plastická operace stehen se provádí v analgosedaci nebo v celkové anestezii a trvá průměrně 1,5 hodiny podle rozsahu výkonu. Lze také kombinovat s liposukcí příslušné partie. Na konci operace lékař zavede drény, které odvádějí přebytečnou tekutinu ven. Výsledné jizvy jsou umístěny na vnitřních stranách stehen.

Po zákroku
Po operaci se rány překrývají sterilním obvazem a nasadí se kompresní prádlo. Pokud je operace provedena v analgosedaci, můžete po pár hodinách odejít s doprovodem domů. Pokud v celkové anestezii, tak vás na 1 den hospitalizujeme na naší klinice..

Pooperační péče
Za 1-2 dny se odstraňují drény. Kompresní prádlo se ponechává 2 týdny. Pokud byl výkon kombinován s liposukcí, tak 4-6 týdnů. Stehy jsou vstřebatelné a nemusí se odstraňovat.

Po 2 týdnech od operace doporučujeme provádět tlakovou masáž jizev. Minimálně 14 dní dodržujte klidový režim, poté se můžete vrátit k běžné kancelářské práci. Plnou fyzickou zátěž doporučujeme vykonávat až po 4 týdnech.

Výhody operace stehen
Výborný a okamžitý efekt • Pěkný vzhled, ale za cenu větších jizev • Vyřešíte i své zdravotní problémy • Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Toužíte po dokonalých stehnech?
Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Máte dotaz? Zajímá vás více? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

Přečtěte si co o operacích v této kategorii říkali klientky před vámi

Reference

Mohu jenom doporučit, skvěle služby a výborný personál. Pokud zvažujete jakýkoliv zákrok, tady jste správně.

Vlaďka H.

Doporučuji každému, kdo hledá špičkovou profesionální kliniku na jakékoliv estetické zákroky.

Yana B.

Skvělý přístup, úžasné a milé jednání , krásný výsledek. Budu se sem ráda vracet. Doporučuji.

Daniela K.

Kliniku vřele doporučuji. Skvělý lidský přístup a profesionální péče. Pan doktor Ventruba byl nejlepší.

Markéta Š.

Příjemný a ochotný personál. Profesionální přístup. Nemám jedinou věc co vytknout. Naprostá spokojenost.

Denisa J.

Korektura očních víček + plastika břicha + výplně obličeje + mezoterapie, pokaždé maximální spokojenost.

Pavla W.

Několik zákroků. Dobrý den, byla jsem vždy velmi spokojená. Na klinice jsem měla několik zákroků a výsledek byl pokaždé perfektní. Chválím doktora Tomáše Ventrubu, ale také celý personál. Vstřícný a profesionální přístup všech. Kliniku jednoznačně doporučuji.

Zdroj: Reference Seznam/ Kalaba 55.Hodnocení

Jsem po operaci břicha na brněnské V-Clinic u pana doktora Ventruby. S přístupem i výkonem jsem byla velmi spokojena. Po operaci nějakou dobu trvalo než se jizva zklidnila, ale nyní je břicho podle mých představ a mohu jít do dvoudílných plavek.

Zdroj: Reference Seznam/ Petka B.Hodnocení

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi Ventrubovi i sestřičkám za jejich péči, ochotu a milý přístup. Po abdominoplastice jsem teprve dva měsíce, takže věřím, že za další dva měsíce budu ještě spokojenější než teď:-) stálo to za to a touha mít hezké břicho se mi konečně po dlouhých letech splnila. děkuji

Zdroj: Reference Google/ Ilona S.Hodnocení

Roční odstup od operace břicha na brněnské V-Clinic. Píši s ročním odstupem od operace břicha na brněnské V-Clinic u pana doktora Ventruby. S přístupem i výkonem jsem byla velmi spokojena. Po operaci nějakou dobu trvalo než se jizva zklidnila, ale nyní je břicho podle mých představ a mohu jít do dvoudílných plavek.

Zdroj: Reference Estheticon/ Peťka D.Hodnocení

Moc dekuji p. Mudr. Ventrubovi za jeho přístup, vždy s úsměvem na tváři a povzbuzením, vše vysvětlil a na každou otázku odpověděl, velký dík i všem sestřičkám, starali se o mě jak o miminko, vřele doporučuji všem, kdo hledá úsměv a lidskost od lékaře i personálu, děkuji moc.

Zdroj: Reference Google/ Anet N.Hodnocení

Za mě můžu tuto kliniku doporučit. MUDr. Ventruba mě provedl reoperaci po špatně provedené operaci břicha na jiné klinice a já můžu konečně normálně zase plnohodnotně fungovat . Patří mu ode mě velké poděkování .

Zdroj: Reference Google/ Kateřina P.Hodnocení

Toužíte po dokonalé postavě?

Napište nám, ptejte se, nebo se objednejte na konzultaci. Jsme tu pro vás.
Chci se odkaz objednat na nezávaznou konzultaci.
(otevře se předvyplněný email)

Kontaktní formulář - na ostatní stránky