Naše klinika

Zrovna se stěhujeme do nových prostor, ale fungujeme bez přerušení. 

Mrzí nás sice, že vás nemůžeme přivítat "u nás", protože se právě stěhujeme do nových prostor – pořád ovšem v rámci Brna, ale moc rádi se s vámi setkáme v prostorách naší nové partnerské kliniky SurGal na ulici Drobného, u lužáneckého parku.

Zde také náš tým v čele s MUDr. Tomášem Ventrubou provádí veškeré zákroky v lokální i celkové anestezii. Jak to v SurGalu vypadá se můžete podívat v jejich fotogalerii.

Váháte, zda podstoupit nějaký zákrok nebo operaci? Rádi vám poradíme.

[unex_ce_button id="content_hnwyej8b4" button_text_color="#000000" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0px" button_bg_color="" button_padding="15px 40px 15px 40px" button_border_width="3px" button_border_color="#000000" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#000000" button_border_hover_color="#000000" button_link="https://v-clinic.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="1" in_column=""]Nezávazná konzultace[/ce_button]