Opětovné prožití prvního pohlavního styku skutečností.

Cena 19 000 Kč

Co je to hymenoplastika?

Hymenoplastika upravuje sliznici poševního vchodu. Při tomto zákroku se obnoví, resp. vznikne nová panenská blána.

Průběh operace

Rekonstrukce panenské blány se provádí v celkové anestezii a trvá přibližně 30 minut. Během výkonu se upraví sliznice poševního vchodu tak, že se z jedné strany přichytí na stranu druhou. Tím vznikne nová panenská blána. Na šití se používá vstřebatelný materiál.

Po zákroku

Hospitalizace je do druhého dne u nás na klinice. Celková doba hojení je cca 4 týdny. První pohlavní styk můžete zažít už po 4 týdnech.

Přečtěte si pokyny pro klienty před operací

Opětovné prožití prvního pohlavního styku i s drobným krvácením

Celý zákrok trvá jen 30 minut

Doba hojení cca 4 týdny

Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Přejete si obnovit panenskou blánu?

Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

[unex_ce_button id="content_t3s7a36mo,column_content_fwy62n3bf" button_text_color="#ffffff" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0px" button_bg_color="" button_padding="15px 40px 15px 40px" button_border_width="3px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="" button_link="https://v-clinic.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]Nezávazná konzultace[/ce_button]

Napište nám