Zbavte se vrásek nebo kruhů pod očima.

Cena od 19 000 Kč

Co je to lipofilling obličeje?

Lipofilling je metoda přenosu vlastní tukové tkáně, pomocí které doplňujeme nedostatečný objem v požadované lokalitě. 

Pro koho je zákrok určen?

Zákrok je vhodný pro muže i ženy, kteří chtějí doplnit objem v některých částech obličeje nebo kdekoliv na těle. Lze takto vyřešit vrásky v obličeji,  kruhy pod očima nebo například vytvořit plnější rty.

Jak probíhá zákrok

Lipofilling se provádí v lokální anestezii a trvá přibližně 1 hodinu v závislosti na rozsahu zákroku. Tuk se šetrnou cestou odebírá z míst s největší tukovou zásobou, většinou z břicha, stehen nebo z boků. Získaný tuk se následně zpracuje a injekčně se aplikuje do požadované oblasti.

Jak po zákroku

Po zákroku vzniká otok, který přetrvává několik dní. Je vhodné chlazení ledem.

Jak dlouho trvá efekt

Zákrok je k dosažení co nejlepšího výsledku vhodné opakovat zhruba po 6–12 měsících, protože část tuku se vždy po nějaké době vstřebává.

Přečtěte si pokyny pro klienty před operací

Velmi dobrý a viditelný efekt

Ambulantní zákrok v lokální anestezii

Výhodou je využití vlastního tuku

Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Toužíte po mladistvém obličeji?

Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

[unex_ce_button id="content_k1pt9um1g,column_content_fwy62n3bf" button_text_color="#ffffff" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0px" button_bg_color="" button_padding="15px 40px 15px 40px" button_border_width="3px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="" button_link="https://v-clinic.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]Nezávazná konzultace[/ce_button]