Mužný hrudník jaký si zasloužíte.

Cena od 35 000 Kč

Co je to gynekomastie?

Jedná se o zvětšení prsní žlázy jednostranné nebo oboustranné vlivem hormonálních změn u mužů. Plastickou operací se pak odstraňuje tato zvětšená žláza.

Před zákrokem

Před plastickou operací je vždy nutné vyšetření endokrinologem a provedení ultrazvuku prsou. Dle nálezu se stanoví, zda se provede liposukce, chirurgické odstranění zvětšené prsní žlázy nebo kombinace obou metod. Dle velikosti a charakteru nálezu se vybere vhodná forma anestezie.

Průběh zákroku

Operace se provádí v lokální nebo celkové anestezii a trvá asi 1–2 hodiny v závislosti na rozsahu zákroku. Během operace se odstraní zvětšená žláza liposukcí nebo řezem kolem prsního dvorce. Výsledné jizvy jsou dány operační technikou.

Jak po zákroku

Po zákroku se prsa překryjí sterilním obvazem. Pokud byl výkon proveden v lokální anestezii, odchází klient domů. Po výkonu v celkové anestezii je klient hospitalizován na naší klinice obvykle 1 den.

Pooperační péče

Po chirurgickém odstranění zvětšené žlázy jsou zavedeny drény, které se odstraňují za 1–2 dny dle potřeby. Před propuštěním je nasazena elastická bandáž, která se nosí 4 týdny. Stehy se vytahují za 10–14 dní. Po odstranění stehů je vhodné jizvu promašťovat a provádět tlakovou masáž. 1 týden dodržovat klidový režim, poté je možná běžná kancelářská práce. Plná fyzická zátěž až po 4 týdnech.

Přečtěte si pokyny pro klienty před operací

Velmi dobrý výsledný efekt

Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Trápí vás gynekomastie?

Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

[unex_ce_button id="content_6fmztseoa,column_content_fwy62n3bf" button_text_color="#ffffff" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0px" button_bg_color="" button_padding="15px 40px 15px 40px" button_border_width="3px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="" button_link="https://v-clinic.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]Nezávazná konzultace[/ce_button]

Napište nám