Ňadra přesně podle vašich představ.

Cena 52 000 Kč

Mladistvý vzhled poprsí

Modelací prsou dojde k pozvednutí a úpravě jejich tvaru. Cílem je získat mladistvý vzhled poprsí.

Pro koho je teto zákrok vhodný?

Pro všechny ženy, které chtějí změnit vzhled svých prsou. Vyřešit jejich pokles a dodat jim tvar.

Jak je to s kojením?

Ideální je podstoupit tento výkon, když už neplánujete žádné těhotenství. Pokud klientka kojila, doporučujeme minimálně půlroční pauzu od posledního kojení. Schopnost kojit po modelaci prsou záleží na zvolené operační technice.

Průběh zákroku

Modelace prsou se provádí v celkové anestezii a trvá asi 2 hodiny. Během operace se odstraní přebytečné množství kůže. Prsní dvorce se umístí do vyhovující polohy a dle potřeby je lze zmenšit. Na konci operace jsou zavedeny drény, které odvádějí přebytečnou tekutinu ven z těla.
Výsledné jizvy jsou dány operační technikou. Vždy zůstane jizva kolem prsního dvorce.

Metody modelace prsou

Rozeznáváme 3 základní varianty, které se rozdělují dle výsledné jizvy.

  1. Periareolární modelace. Tato metoda se užívá při korekci mírného poklesu prsou. Výsledná jizva je pouze kolem dvorce. 
  2. Vertikální modelace. Vhodné při korekci středního poklesu prsou. Výsledná jizva je kolem dvorce a kolmo dolů k podprsní rýze.
  3. Klasická modelace. Metoda se používá při korekci výrazného poklesu prsou. Výsledná jizva má tvar obráceného T ( tzv. kotva).
Po zákroku

Po zákroku se prsa překryjí sterilním obvazem. Po operaci je klient hospitalizován na naší klinice obvykle 1 den.

Poperační péče

Za 1–2 dny dle potřeby se odstraňují drény. Před propuštěním je nasazena elastická podprsenka, která se nosí 6 týdnů. Kontroly se provádí obvykle jednou za týden po dobu asi 3 týdnů. Stehy se vytahují za 10–14 dní. Po odstranění stehů je vhodné jizvu promašťovat a provádět tlakovou masáž. Po operaci 1–2 týdny dodržovat klidový režim, poté je možná běžná kancelářská práce. Plná fyzická zátěž až po 4 týdnech.

Přečtěte si pokyny pro klienty před operací

Ukázka operace modelace prsou

Více fotografií před a po

Velmi dobrý a viditelný efekt

Získáte mladistvý vzhled prsou

Vyřešíte případnou asymetrii

Je možné kombinovat s augmentací

Toužíte po vysněném dekoltu?

Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

[unex_ce_button id="content_p4o11szyk,column_content_fwy62n3bf" button_text_color="#ffffff" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0px" button_bg_color="" button_padding="15px 40px 15px 40px" button_border_width="3px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="" button_link="https://v-clinic.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]Nezávazná konzultace[/ce_button]

Napište nám