V Lift: TOP novinka mezi facelifty

Krásně oválný tvar, zpevněná pokožka, výraz, který je mladistvě svěží a atraktivní. Také byste si přáli dívat se na takový obličej do zrcadla? Tak přestaňte snít – váš sen totiž můžete velmi snadno proměnit ve skutečnost. Představujeme vám velkou novinku v naší faceliftové rodině – V Lift, který provádíme jako jediní v České republice a který vám dodá přesně to, po čem toužíte.

Věděli jste, že autorem V Liftu je náš lékař MUDr. Tomáš Ventruba? Pan doktor má za sebou několik tisíc zákroků, z toho mnoho reoperací po již provedených a nepovedených faceliftech na jiných klinikách, kdy obličej působil strhaně a nepřirozeně. Proto se rozhodl přijít s vlastní metodou, jak váš obličej účinně a přitom zcela přirozeně omladit.

V čem je V Lift speciální?

V Lift představuje modifikovaný typ faceliftu, který uvolňuje svalové vrstvy SMAS a hlubší vrstvy svalů, které ovlivňují výraz vašeho obličeje. Facelift se provádí vertikálně a hluboké struktury se posouvají do tvaru V.

„Řezy vedeme vždy dovnitř do ucha a za ucho do vlasaté části hlavy, takže jizvičky nejsou prakticky vůbec vidět. Stehy se samy kompletně vstřebávají, a nemusejí se tudíž vyndávat,“ popisuje výhody tohoto zákroku MUDr. Tomáš Ventruba.

V Lift se navíc provádí pouze v lokální anestezii s analgosedací a trvá pouhé 2 hodiny. Ani rekonvalescence není dlouhá. Trvá jen týden až 10 dní, zato efekt vydrží dlouhodobě. Díky V Liftu budete vypadat mladší o celou spoustu let.

Chci jít rovnou na stránku zákroku V Lift.

Lze kombinovat

Pokud chcete, aby byl výsledek ještě dokonalejší, doporučujeme ho zkombinovat s dalšími zákroky, jako je lipofilling obličeje nebo operace očních víček. O tom se s vámi pobaví lékař při úvodní konzultaci, aby vám poradil to nejlepší možné řešení přímo pro vás.

Chtěli byste také omládnout díky V Liftu?
Objednejte se na nezávaznou konzultaci na telefonu +420 777 425 245.
Rádi vás přivítáme v nových prostorách naší kliniky a pomůžeme vám vrátit mládí do tváře.