Liposukce

Cena zákroku

od 29 000,-

Způsob anestezie

Lok. / Analgo. / Cel.

Kombinovatelnost

Ano

Délka zákroku

60 – 90 min.

Zotavování

3 – 7 dnů

Pro zeštíhlení bez námahy

Co je to liposukce?
Liposukce je zákrok, během kterého se odsávají tukové nadbytky s cílem formování postavy.

Pro koho je tento zákrok vhodný?
Liposukce je vhodná pro ženy i muže, kteří mají nadbytek tuku v některých problémových partiích svého těla a dostatečnou elasticitu kůže. V případě ztráty elasticity kůže lze liposukci kombinovat s dalšími zákroky.

Průběh zákroku
Liposukce se provádí v lokální nebo v celkové anestezii. Způsob zvolené anestezie s vámi probere lékař během úvodní konzultace.

Na naší klinice provádíme tumescentní liposukci. Délka operace závisí na rozsahu výkonu – velikosti a počtu odsávaných partií a také na zvoleném způsobu anestezie. Před výkonem se na kůži označí místo, odkud bude tuk odstraněn. Následuje aplikace infiltračního roztoku do podkoží.

Pokud provádíme liposukci ambulantně, tj. v lokální anestezii, počkáme zhruba 15 minut, aby tumescentní roztok dostatečně zapůsobil. Jakmile je odsávaná partie zcela necitlivá, začne se z 5 mm kožních řezů odsávat tuk pomocí tenké kanyly. Na závěr liposukce se řezy zašijí nebo pouze zalepí.

Po zákroku
Po zákroku se drobné ranky překryjí sterilním obvazem a nasadí se kompresní prádlo.

Pooperační péče
První 2-3 dny bude z kožních ranek vytékat zbytek liposukčního roztoku s příměsí krve. Tekutina bude světle červená. Druhý den po zákroku si sundáte kompresní prádlo s krytím a osprchujete se. Po osprchování si opět přelepíte ranky a nasadíte liposukční prádlo. Kompresní prádlo je potřeba nosit neustále (24 hodin denně) po dobu 2-6 týdnů dle odsávané partie.

První kontrola proběhne po 7-10 dnech, kdy lékař odstraní případné stehy. Poslední kontrola vás čeká po 3 měsících od operace, abychom zhodnotili výsledný efekt.

Výhody liposukce
Vynikající a okamžitý účinek • Liposukce má dlouhodobý efekt • Odstranění tukových buněk je trvalé • Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Toužíte se rychle zbavit svého tuku?
Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Máte dotaz? Zajímá vás více? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

Přečtěte si co o operacích v této kategorii říkali klientky před vámi

Reference

Mohu jenom doporučit, skvěle služby a výborný personál. Pokud zvažujete jakýkoliv zákrok, tady jste správně.

Vlaďka H.

Doporučuji každému, kdo hledá špičkovou profesionální kliniku na jakékoliv estetické zákroky.

Yana B.

Skvělý přístup, úžasné a milé jednání , krásný výsledek. Budu se sem ráda vracet. Doporučuji.

Daniela K.

Kliniku vřele doporučuji. Skvělý lidský přístup a profesionální péče. Pan doktor Ventruba byl nejlepší.

Markéta Š.

Příjemný a ochotný personál. Profesionální přístup. Nemám jedinou věc co vytknout. Naprostá spokojenost.

Denisa J.

Korektura očních víček + plastika břicha + výplně obličeje + mezoterapie, pokaždé maximální spokojenost.

Pavla W.

Několik zákroků. Dobrý den, byla jsem vždy velmi spokojená. Na klinice jsem měla několik zákroků a výsledek byl pokaždé perfektní. Chválím doktora Tomáše Ventrubu, ale také celý personál. Vstřícný a profesionální přístup všech. Kliniku jednoznačně doporučuji.

Zdroj: Reference Seznam/ Kalaba 55.Hodnocení

Jsem po operaci břicha na brněnské V-Clinic u pana doktora Ventruby. S přístupem i výkonem jsem byla velmi spokojena. Po operaci nějakou dobu trvalo než se jizva zklidnila, ale nyní je břicho podle mých představ a mohu jít do dvoudílných plavek.

Zdroj: Reference Seznam/ Petka B.Hodnocení

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi Ventrubovi i sestřičkám za jejich péči, ochotu a milý přístup. Po abdominoplastice jsem teprve dva měsíce, takže věřím, že za další dva měsíce budu ještě spokojenější než teď:-) stálo to za to a touha mít hezké břicho se mi konečně po dlouhých letech splnila. děkuji

Zdroj: Reference Google/ Ilona S.Hodnocení

Roční odstup od operace břicha na brněnské V-Clinic. Píši s ročním odstupem od operace břicha na brněnské V-Clinic u pana doktora Ventruby. S přístupem i výkonem jsem byla velmi spokojena. Po operaci nějakou dobu trvalo než se jizva zklidnila, ale nyní je břicho podle mých představ a mohu jít do dvoudílných plavek.

Zdroj: Reference Estheticon/ Peťka D.Hodnocení

Moc dekuji p. Mudr. Ventrubovi za jeho přístup, vždy s úsměvem na tváři a povzbuzením, vše vysvětlil a na každou otázku odpověděl, velký dík i všem sestřičkám, starali se o mě jak o miminko, vřele doporučuji všem, kdo hledá úsměv a lidskost od lékaře i personálu, děkuji moc.

Zdroj: Reference Google/ Anet N.Hodnocení

Za mě můžu tuto kliniku doporučit. MUDr. Ventruba mě provedl reoperaci po špatně provedené operaci břicha na jiné klinice a já můžu konečně normálně zase plnohodnotně fungovat . Patří mu ode mě velké poděkování .

Zdroj: Reference Google/ Kateřina P.Hodnocení

Toužíte po dokonalé postavě?

Napište nám, ptejte se, nebo se objednejte na konzultaci. Jsme tu pro vás.
Chci se odkaz objednat na nezávaznou konzultaci.
(otevře se předvyplněný email)

 • Adresa

  V-CLINIC
  Budova Office Centre
  Hlinky 118, 603 00 Brno

 • Fakturační údaje

  VVV CLINIC s.r.o.
  IČO: 05430593
  DIČ: CZ05430593