Zbavte se přebytečného tuku bez námahy.

Cena od 19 000 Kč

Co je to liposukce?

Liposukce je zákrok, během kterého se odsávají tukové nadbytky s cílem formování postavy.

Pro koho je tento zákrok vhodný?

Liposukce je vhodná pro ženy i muže, kteří mají nadbytek tuku v některých problémových partiích svého těla a dostatečnou elasticitu kůže. V případě ztráty elasticity kůže lze liposukci kombinovat s dalšími zákroky.

Průběh zákroku

Liposukce může být provedena v lokální nebo v celkové anestezii. Způsob zvolené anestezie bude s vámi probrán během konzultace.

U nás na klinice provádíme tumescentní liposukci. Délka operace závisí na rozsahu výkonu – velikosti a počtu odsávaných partií a také na zvoleném způsobu anestezie. Před výkonem se na kůži označí místo, odkud bude tuk odstraněn. Následuje aplikace infiltračního roztoku do podkoží.  
Pokud provádíme liposukci ambulantně, tj. v lokální anestezii, tak počkáme cca 15 minut pro dostatečné působení tumescentního roztoku. Pokud je odsávaná partie zcela necitlivá, tak se z cca 5 mm kožních řezů začne odsávat tuk pomoci tenké kanyly. Na závěr liposukce se řezy zašijí nebo pouze zalepí.

Po zákroku

Po zákroku se drobné ranky překryjí sterilním obvazem a nasadí se kompresní prádlo.

Pooperační péče

První 2–3 dny bude z kožních ranek vytékat zbytek liposukčního roztoku s příměsí krve. Tekutina bude světle červená. Druhý den po zákroku si sundáte kompresní prádlo s krytím a osprchujete se. Po osprchování si opět přelepíte ranky a nasadíte liposukční prádlo. Kompresní prádlo je potřeba nosit neustále (24 hodin denně) po dobu 2–6 týdnů dle odsávané partie.

První kontrola je po 7–10 dnech, kdy se odstraňují případné stehy. Poslední kontrola je po 3 měsících od operace, abychom zhodnotili výsledný efekt.

Přečtěte si pokyny pro klienty před operací

Velmi dobrý a okamžitý účinek

Liposukce má dlouhodobý efekt

Odstranění tukových buněk je trvalé

Je možné kombinovat s dalšími zákroky

Toužíte se rychle zbavit svého tuku?

Váháte, zda podstoupit tento zákrok? Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, kde vám vše vysvětlíme a poradíme.

[unex_ce_button id="content_6q8l45dzv,column_content_fwy62n3bf" button_text_color="#ffffff" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0px" button_bg_color="" button_padding="15px 40px 15px 40px" button_border_width="3px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="" button_link="https://v-clinic.cz/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]Nezávazná konzultace[/ce_button]

Napište nám